ESHOP

Registrace
Zapomenuté heslo
Přihlášení uživatele
OBSAH KOŠÍKU »  |  cena:  0 Kč  |  0 položek

Střešní nosič - FRONTRUNNER Slimline II pro Toytota Land Cruiser 78, 2.8m

kód: KRTL025L

Střešní nosič - FRONTRUNNER Slimline II pro Toytota Land Cruiser 78, 2.8m KRTL025L_1.jpg KRTL025L_2.jpg KRTL025L_3.jpg
dostupnost:  obvykle 10-14 dní


cena: 43 850 Kč  s DPH  | 36 238 Kč  bez DPH

 ks 
Výrobce: FrontRunner 
Návody a manuály: KRTL025L.pdf    
Expediční střešní nosič pro Toyota Land Cruiser 78

Tento 2772mm dlouhý střešní nosič Slimeline II je určen pro montáž do žlábku pomocí nohou, které jsou součástí dodávky. Jejich montáž je velmi jednoduchá, bez nutnosti vrtání. Nosič je dodáván včetně čtyř párů podpěr / nohou 190mm, jednoho páru podpěr/nohou 265mm, a Wind deflektoru

Rozměry:
1425mm x 2772mm

SLIMLINE II JE SILNÝ
. Na rozdíl od nosičů jiných značek SlimLine II je navržen speciálně pro Offroad použití. Díky použití pevnostní hliníkové slitiny vydrží každé dobrodružství.
Příčníky nosiče jsou uchycené do tlakově lisovaného profilu s dvojitou stěnou a jsou uchyceny pevnostními šrouby a bezpečnostními maticemi. Tato patentovaná konstrukce zajišťuje pevný spoj, který u jiných značek nenajdete.
První a poslední příčníky jsou ve tvaru L, což ještě zvyšuje pevnost celého nosiče o dělá z něj nejpevnější nosič, který je v současné době na trhu. *
(*vždy je nutné dodržet maximální povolené zatížení střechy).

SLIMLINE II JE LEHKÝ. Hliník je o cca 30% lehčí než železo. Nové nosiče SlimLine II jsou celé vyrobeny z hliníkové slitiny a mají patentovanou konstrukci čímž je docíleno nejlepšího poměru pevnost / váha. Nosiče FrontRunner vydrží mnohem více, než ocelové a to vše při váze nižší o 1/3.
Větší pevnost umožňuje bezpečnou přepravu ještě více nákladu na střeše vozidla, než při použití běžného ocelového nosiče a to s menším vlivem na opotřebení vozidla a spotřebu díky nižší váze

SLIMLINE II JE STAVEBNICE
.
 Stavebnicový systém Slimline II nabízí nepřeberné možnosti konfigurace nosiče dle přání zákazníka.
Do rámu nosiče mohou být přidány další příčky a tím lze dosáhnout plného profilu bez mezer, případně lze tyto mezery naopak zvětšit, například nad střešním oknem.
Dlouhý nosič lze snadno zkrátit zakoupením kratších bočních dílů a naopak. To umožňuje jeho úpravu v průběhu času při potřebě jiného rozměru.
V případě požadavku lze nosič dovybavit zábradlím.
Pokud dojde k náhodnému poškození jakékoliv části nosiče například při nehodě, je možno dokoupit pouze jeho části

SLIMLINE II MÁ NÍZKÝ PROFIL. Díky unikátní T drážce v příčkách nosiče není nutná žádné zábradlí, nebo jiné úchytné body. Díky tomu je Slimeline II dokonale plochý a velmi nízký a nijak nekazí celkový vzhled vozu. Další výhodou absence zábradlí, nebo koše je jednoduchý přístup k nákladu, nebo střešnímu stanu.
Pro použití nosiče ve městě je jeho nízký profil velkou výhodou při vjezdu do podzemních garáží.
Díky nízkému profilu jsou také nosiče FrontRunner méně hlučné, než konkurenční výrobky.
Ke snížení aerodynamického hluku dále přispívá to, že všechny nosiče jsou vybaveny límcem pro jeho útlum.

SLIMLINE II JE ODOLNÝ.
 Střešní nosič by měl vydržet minimálně tak dlouho, jako vozidlo samotné. Většina nosičů, které jsou dnes na trhu, začne korodovat, praskat a deformovat se, pokud jsou vystaveny drsným offroad, expedičním a povětrnostním podmínkám. Nosiče FrontRunner jsou navržený tak, aby odolaly bez ohledu na to, čemu jsou vystaveny a v jaké části světa se právě nacházíte.
Koše nosičů jsou vyráběny v JAR z korozi odolné hliníkové slitiny montážní materiál a spojovací díly pak z nerezové oceli, nebo taktéž korozi odolné hliníkové slitiny.
Další ochranou nosičů je vrstva speciální práškové barvy Akzonobel’s Interpon 600 (CPO 6034) v saténově černém odstínu, která se řadí mezi nejodolnější průmyslové barvy. Tato barva odolala, při testech na střešních nosičích, 500h nepřetržitému proudu slané vody.

SLIMLINE II JE VŠESTRANNÝ. Slimline II poskytuje jednoduchý způsob uchycení jakéhokoliv nářadí, vybavení, nebo nákladu. Už žádné neustálé připevňování a odvazování nákladu z nosiče. Vyberte si pro své vybavení ten správný držák a jeho bezpečné připevnění, nebo sundání bude otázkou chvilky.
Slimline II poskytuje téměř neomezené možnosti úpravy nosiče (přidání, ubrání, posunutí příčníků,...) a jeho dovybavení jedním s více než 30ti různých držáků a doplňků určených pro nosiče FrontRunner.
Řada příslušenství zahrnuje držáky kanystrů, beden, lopat, heverů a jiného nářadí, stejně tak, jako držáky lyží, snowboardů, jízdních kol a kajaků....
Pokud i přes nabízené množství držáků a doplňků nenadejdete ten správný pro Váš náklad, určitě ho dokážete připevnit pomocí uchycovacích popruhů, protože není nic jednoduššího, než do T drážky příčníků našroubovat uchycovací oko... ;-)


Příslušenství ke střešním nosičům