ESHOP

Registrace
Zapomenuté heslo
Přihlášení uživatele
OBSAH KOŠÍKU »  |  cena:  0 Kč  |  0 položek

Sportovní laděný nerezový výfuk pro Defedner

kód: TCH EXH A5TD5110SS

Sportovní laděný nerezový výfuk pro Defedner TCH EXH A5TD5110SS.jpg
cena: 24 080 Kč  s DPH  | 19 900 Kč  bez DPH

 ks 
Ručně vyráběný výfukový systém, navržen pro maximální výkon motoru. Tento systém konstrukčně nevychází ze sériového, ale je kompletně navržen firmou JP Exhausts v Anglii, která má více než 35ti letou zkušenost s výrobou speciálních výfuků pro sportovní vozidla

Hlavní charakteristiky výfuku:

* Zlepšené proudění výfukových plynů
* Dřívější "nástup" turba díky nižšímu odporu
* Zvětšený výkon motoru
* Vysoká kvalita provedení
* Dokonalý vzhled

Tento výfukový systém je ručně vyráběný z 1,6mm tlustých nerezových trubek. 8mm tlusté nerezové, laserem řezané příruby zaručují jednoduchou montáž a maximální těsnost. Trubky jsou ručně ohýbány na trnové ohýbačce. Tlumiče jsou dvouplášťové pro eliminaci vibrací. Celý systém je svařován metodou TIG pro maximální pevnost a dokonalý vzhled.

Jedná se o jedinečný systém, který prošel náročným vývojem a testováním jak na závodním okruhu, tak v náročném terénu. Díky optimálnímu proudění výfukových plynů dochází k dřívějšímu "nástupu" turba a díky sníženému odporu tento systém neomezuje motor ani při jeho maximálních otáčkách a to i u neupravených motorů.

Vzledem k tomu, že vetšina vozů není vybavena katalizátorem, nebo ho již mají odstraněný, neobsahuje tato sada první díl výfuku, montavaný za turodmychadlo.