ESHOP

Registrace
Zapomenuté heslo
Přihlášení uživatele
OBSAH KOŠÍKU »  |  cena:  0 Kč  |  0 položek

Inteligentní systém pro řízení a sledování stavu akumulátoru

kód: ECOM028

Inteligentní systém pro řízení a sledování stavu akumulátoru
dostupnost:  obvykle 10 - 14 dní


cena: 7 190 Kč  s DPH  | 5 942 Kč  bez DPH

 ks 
Návody a manuály: ECOM028.pdf    
System National Luna - je microprocesorem řízené zařízení, které zajišťuje propojení přídavné baterie ve vozidle s hlavní ( alternátorem dobíjenou) baterií v případě, že je motor v chodu tzn. je detekováno dobíjení. Po vypnutí motoru dojde k rozpojení baterií a tím je zaručeno, že i v případě úplného vybití přídavné baterie spotřebiči jako je například lednice, GPS, nebo rádio budete mít dostatečný zdroj energie pro nastartování motoru.

Automatické propojení baterií

Při chodu motoru a správné funkci alternátoru jsou hlavní a přídavná baterie propojeny pro paralelní dobíjení. Při zastavení moturu jsou po prodlevě baterie odpojeny. Zařízení jako Lednička, kompresor a pod. jsou nyní napájeny z přídavná baterie. Pokud je vozidlo připojeno k nabíječce, nebo je dobíjeno ze solárního panelu, který pokrývá spotřebu, dojde k opětovnému propojení obou baterií a jejich paralelnímu dobíjení (signalizováno zelenou diodou Linked).

Ruční propojení baterií

V nouzových situací např. při vybití, nebo poruše hlavní baterie, nebo pokud potřebujete připojit zařízení s vysokým odběrem proudu je možné baterie spojit stisknutím tlačítka Link. Propojení obou baterií touto funkcí je vhodné ke snížení zátěže hlavní baterie a alternátoru při použití navijáku.

Varovné funkce:

Nízké napětí na jedné z baterií: Pokud napětí na jedné z baterií klesne dlouhodobě pod 12V je tento stav signalizován varovným pípnutím a blikáním diody Low Battery u ukazatele příslušné baterie.