PIAA Aero Vogue stěrač se stírací lištou 380 mm a uchycením na klasický "J" úchyt

Kód: ESC_WAVS38E
730 Kč 603,31 Kč bez DPH
Ext. Skladem

Prémiový stěrač PIAA Aero Vogue s vysoce kvalitní silikonovou stírací lištou. Unikátní aerodynamický tvar zajišťuje maximální kontakt s čelním oknem a vynikající účinnost. Silikonová stírací lišta PIAA má až 2x delší životnost než běžné stěrače a je vysoce odolná proti vnějším vlivům a extrémním výkyvům teplot.

100% MADE IN JAPAN

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prémiový aerodynamický stěrač PIAA Aero Vogue s vysoce kvalitní silikonovou stírací lištou. V balení kromě stěrače naleznete přiloženou utěrku napuštěnou do přípravku podporujícího odpudivost vody. Tento povlak je obnovován pohybem silikonové stírací lišty stěrače po čelním okně a zajišťuje perfektní viditelnost za všech povětrnostních podmínek. Samotný stěrač má pak až 2x delší životnost než běžné stěrače.

Poznámka: Stěrače PIAA Aero Vogue jsou určeny jako náhrada za původní stěrače na klasickém "J" úchytu (viz. přiložené video). Není možné je použít na vozech s chycením pouze na zajišťovací tyčku a další způsoby uchycení.

Stěrače PIAA jsou pro svou špičkovou účinnost a odolnost hojně využívány i v těch nejvyšších motoristických soutěžích na světových závodních okruzích i v těžkém terénu.

Odolnost - Vysoce kvalitní aerodynamický kryt stírací lišty zajišťuje maximální výkon za všech podmínek a chrání stírací lištu před nepříznivými vnějšími vlivy za každého počasí

Design - unikátní aerodynamický design dodává vozu prestižní vzhled a zároveň zabraňuje nadlehčení stěrače proudicím vzduchem.

Silikonová stírací lišta má ostrý a hladký profil a přitom odolává lépe nepříznivým vnějším vlivům jako je ozón nebo extrémní výkyvy teplot. Spolu se stěračem najdete v balení také ubrousek napuštěný voduodpudivým silikonovým přípravkem, který podporuje funkci stěračů a zajistí maximální odvoz vody z čelního skla.

Základní vlastnosti:
- silikonová stírací lišta PIAA má až 2x delší životnost než běžný stěrač
- silikonový voduodpudivý silikonový povlak podporuje funkci stěračů a je obsažen v balení
- aerodynamický tvar zajištuje tichý a spolehlivý chod ve všech rychlostech
- silikonová stírací lišta je vysoce odolná proti poškození vnějšími vlivy jako je UV záření, Ozón nebo extrémní výkyvy teplot

Stěrače PIAA Aero Vogue jsou vyvíjeny a vyráběny v Japonsku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: