Automříž pro MAZDA CX-5 (2012-2017)

Kód: TDG1343
4 370 Kč 3 611,57 Kč bez DPH
Obvykle 8 - 10 dní

Jedná se o poloviční mříž, která odděluje pouze prostor nad zadními sedadly.

Perfektně pasuje

  • Bez vrzání a nepříjemných zvuků pří jízdě
  • OEM kvalita
  • Jednoduchá montáž bez vrtání a úpravy interieru
  • Doživotní záruka

Mříž je určena pro tyto modely a roky výroby:

  • Mazda CX-5 2012 - 2015
  • Mazda CX-5 2015 - 2017

Poznámka:

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

77-01

Je nám jasné, že na trhu je celá řada různých automříží, která může být poměrna nesrozumitelná z pohledu jejich funkce a uchycení. Zvolíte univerzální levnou variantu, která pasuje na vetšinu vozidel, ale neposkytuje velkou ochranu, před nezabezpečným nákladem a může způsobovat vibrace a nepříjemné zvuky? Nebo, nehledíte li na cenu, tak se rozhodnete pro mříž, přímo na Váš vůz od výrobce vozidla? Mříže TRAVALL jsou ideální kombinací kvality a přijatelné ceny. Kvalita je srovnatelná s kvalitou mříží od prodejce Vašeho vozidla, ale cena je příznivější.

Travall dodává mříže mnohým výrobcům vozidel, které jsou pak prodávány pod jejich značkou. Jedná se jen o jiné barevné provedení, než mříže, které nabízíme.

181-03

Mimo vysokou pevnost a stabilitu, kterou levné univerzální mříže nesposkytují je její výhodou bezesporu to, že je vyrobená přímo na míru Vašeho vozu. To znamená, že přesně pasuje, lze ji po rozbalení smotovat za použití běžného nářadí (z pravidla je potřeba pouze imbusový klíč a ten je součástí dodávky) během 10 minut. Nasazení do vozidla je otázkou minuty, bez použití nářadí. Stejně jednoduchá je i demontáž.

 

181-05

181-02

 

 

 

 

 

 

 

 

Tisíce lidí jsou každy rok zraněny předměty, které bežně vozíme v automobilech, bez řádného upevnění. S namontovanou automříží josu veškeré potenciálně nebezpečné věci oddělené od posádky vozu a v případě náhleho brždění, nebo nehody nepředstavují riziko.

Stejné platí pro přepravu Vašeho psa. Automříž poskytuje zvýšenou bezpečnost i pro něj. Další nespornou výhodou je to, že pes se nemůže dostat do prostoru posádky a zašpinit interiér.

 

 

181-04

TRAVALL navrhuje a varábí největší sortiment automříží na světě. Mříže jsou vyráběny z laserem řezané pevnostní oceli, precizně svařené a práškově lakované barvou, která je velmi odolná proti poškrábání

Pokud jste se jeste nerozhodli, třeba Vám pomůže to, že mříže mají doživotní záruku, což je jasný důkaz toho, jak si je TRAVALL jistý jejich kvalitou

 

 

 

 

Jednoduchá montáž do vozidla

 669b4b05ab682471b4d7f8c8f058700a.image.930x283

Smontovat mříž dle návodu. Pouze při první montáži Sklopit sedadlo Vložit a utáhnout mříž Vrátit sedadla zpět

Doplňkové parametry

Kategorie: Automříže
Model Vozu: CX-5
Značka Vozu: Mazda

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: