V době od 28.9. do 15.10.2022 nebudeme, z technických důvodu, schopni expedovat zásilky. Objednávky budou přijímány bezu omezení. Děkujeme za pochopení. Prosíme čtěte: Snažíme se držet co největší skladové zásoby i v této nelehké době. U produtků, které nejsou skladem, se může doba dodání i cena výrazně lišit od údajů uvedených u produktů. Konkrétní dodací lhůty rádi obratem zjistíme. V případě změny u ceny objednávky Vás budeme informovat před jejím vyřízením. Děkujeme za pochopení

KONI HT RAID sportovní tlumič přední pro Toyota Landcruiser (HZJ71/-74/-76/-78/-79) r.v. 99-18 se zvýš. podv. PN/ZN: 50 mm/30-50 mm

Kód: ESC_90-5441
8 518 Kč 7 039,67 Kč bez DPH
Obvykle 1-2 týdny

Sportovní tlumiče KONI RAID a Heavy Track byly speciálně vyvinuty jak pro použití na silnících, tak i mimo ně. Testovány v těch nejextrémnějších podmínkách, tyto tlumiče splňují i ty nejvyšší nároky na bezpečnost, stabilitu a přilnavost.

Po mnoho let byly tlumiče KONI RAID volbou pro mnoho závodníků v Rally Dakar a podpořily skvělé výsledky jezdců v Africe, Jižní Americe a dalších oblastech, kde jsou kladeny obrovské nároky na výkon, sílu a bezpečnost. Tlumiče KONI se také několikrát blýskly v oblíbeném televizním pořadu Top Gear, kde s jejich vozy vyšplhaly na vrchol islandského vulkánu, nebo dokonce na Severní pól. Ať už jde o skutečnou, nebo městskou džungli, tlumiče KONI RAID a Heavy Track jsou připraveny na výzvu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

S dlouholetými zkušenostmi v designu a výrobě tlumičů, světový leader ve výrobě tlumičů KONI Heavy Duty pro autobusy, kamiony, přívěsy a vojenské a železniční příslušenství se rozhodl spojit vysokou úroveň technologie a znalostí o truhu 4x4 a vytvořit novou řadu z terénních tlumičů věnovaných řidičům.

Tyto tlumiče KONI HT RAID jsou spolehlivé a vysoce kvalitní náhradní díly pro zákazníky, kteřý hledají důmyslné a efektivní řešení.
 

 

KONI HT RAID

- dvouplášťové tlumiče s vnějším průměrem pláště 2,5 mm, garantovaná funkce tlumiče i v případě poškození nebo deformace pláště kameny
- nádržka na olej se zvětšeným průměrem na 70 mm. Objem oleje byl zdvojnásoben, což zajišťuje lepší chlazení a efektivnost.
- pevné a robustní uchycení tlumiče s 360° sváry kolem držáků
- možnost nastavení odskoku pro přizpůsobení k vašim pružinám nebo zátěži - delší životnost
- Stlačení: extra ochrana při extrémním stlačení nárazem
- Roztažení: progresivní doraz pomocí hydraulického ventilu
- jednoduchá montáž - tlumiče využívají originální uchycení - žádné další úpravy nejsou potřeba

 

 

 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Tlumiče pérování KONI
Značka Vozu: Toyota
Konstrukce: kompletní tlumič
Model: Landcruiser
Náplň tlumiče: plynokapalinový
Nastavení tuhosti: bez nastavitelné tuhosti
Provedení: HT RAID
Rok výroby: 99-18
Technická poznámka: Určeno pro vozy se zvýšeným podvozkem: PN/ZN: 50 mm/30-50 mm
Typ produktu: Sportovní tlumič
Typ vozu: (HZJ71/-74/-76/-78/-79)
Umístění: přední

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: