KONI Sport sportovní tlumič přední levý pro BMW X2 (F39) r.v. 10.16- vč. xDrive

Kód: ESC_8741-1592LSPORT
5 430 Kč 4 487,60 Kč bez DPH
Obvykle 1-2 týdny

Legendární tlumiče KONI z kategorie Sport & Tuning a kategorie Classic jsou vyráběny a testovány individuálně pro každý konkrétní typ vozu. Lze je kombinovat jak se sériově montovanými, tak sportovními pružinami, dle Vaší volby.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Žluté sportovní tlumiče KONI se stavitelnou tuhostí jsou ve světě motoristického sportu a tuningu opravdovou legendou! Nabízí sportovní jízdu a až neuvěřitelnou ovladatelnost vozu na silnici. Jsou vyvinuty tak, aby je bylo možné kombinovat jak se sériovými, tak se sportovními pružinami. Záleží tak jen na Vás, jestli vůz necháte v sériové výšce, nebo ho pomocí sportovních pružin ještě snížíte.

 

 

 

 

KONI Sport

Sportovní tlumiče KONI jsou určeny pro řidiče, kteří hledají sportovní zážitek z jízdy. Tyto tlumiče jsou zaměřené na výbornou přilnavost vozu k silnici v kombinaci s přijatelnou mírou komfortu. Charakteristika sportovních tlumičů KONI Sport zahrnuje vylepšenou odezvu řízení, redukci naklánění vozu a omezenou tendenci k vybočování vozu za jízdy. Všechny tlumiče KONI Sport mají nastavitelnou tuhost a u většiny je možné změnit nastavení tuhosti přímo na voze, bez nutnosti jejich demontáže. Tyto tlumiče tak mohou být přizpůsobeny stylu vaší jízdy a silničním podmínkám do několika vteřin.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Tlumiče pérování KONI
Značka Vozu: BMW
Konstrukce: kompletní tlumič
Model: X2
Náplň tlumiče: plynový
Nastavení tuhosti: s nastavitelnou tuhostí
Provedení: Sport
Rok výroby: 10.16-
Technická poznámka: Určeno také pro M-Technik. Není určeno pro xDrive a vozy elektronickými tlumiči EDC (Electronic Damper Control).
Typ produktu: Sportovní tlumič
Typ vozu: (F39)
Umístění: přední levý

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: