Modulární střešní nosič Cargo Bear 2.0 - Ineos Grenadier

Kód: CGB2-GREN-2 CGB2-GREN-1 Zvolte variantu
102 500 Kč 105 800 Kč od 102 500 Kč 84 710,74 Kč bez DPH 87 438,02 Kč bez DPH od 84 710,74 Kč bez DPH
Obvykle 8 - 10 dní Obvykle 8 - 10 dní Zvolte variantu
Varianta
  • Systém Nakatanenga CargoBear 2789mm
  • Pro Ineos Grenadier 
  • Sada s koncovým nosičem a větrným deflektorem
  • Materiál: hliník

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nakatanenga CargoBear pro Ineos Grenadier Uvedení Ineos Grenadier bylo jistě největší událostí na off-roadové scéně od uvedení nového Defenderu. A protože ti dva oficiálně soutěží o titul nejlepšího nástupce starého Defenderu, je to docela vzrušující věc. Každopádně co se týče tvaru střechy, ta nová od Ineosu se od starého Defenderu jen těžko rozezná, včetně šikmé střechy vpředu, bočních okapů a ohromného zatížení střechy 150 kg dynamicky a 420 kg. staticky.

To jsou nejlepší podmínky pro vybavení Grenadier střešním nosičem systému CargoBear. Legendární systém Cargo Bear je stejně ambiciózní a všestranný jako britský nováček s bavorsko-rakouskou technologií a vzhledem staré školy. Nosič je možné objednat ve čtyřech variantách – ale jako vždy u Cargo Bear nosičů jsou samozřejmě kdykoli možné následné přestavby nebo doplnění v závislosti na konkrétních požadavcích.

Podobně jako u starého Defenderu se ultra plochý střešní nosič Cargo Bear snadno připevní k okapu pomocí svorek. Hybridní řešení speciálně přizpůsobené pro Grenadier zajišťuje ještě větší stabilitu: přídavné U-profily a nosné držáky spojují CargoBear s madly střešní plochy, aby se uvolnilo zatížení okapu, který je docela měkký.

Jako vždy jsou všechny hliníkové a nerezové komponenty na CargoBear opatřeny černou práškovou barvou. To znamená, že se perfektně hodí k puristickému designu Grenadier. Ineos Grenadier a CargoBear – dokonalá kombinace pro práci, sport, dovolenou nebo expedici!

Materiál: Příčník, plošina, deflektor a koncová podpěra: hliník s práškovým nástřikem (černý) U-profily a nosné konzoly: nerezová ocel, práškově lakovaná (černá)

VYROBENO V NĚMECKU

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: