OSRAM LEDriving přední světlomety Black Edition - VW Amarok

Kód: OSRAM LEDHL107-BK LHD
32 189 Kč 26 602,48 Kč bez DPH
Obvykle 8 - 10 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Tyto full-LED světlomety nabízejí inovativní design, který působivě doplňuje individuální vzhled vašeho vozidla. OSRAM LEDriving světlomety přinášejí perfektní osvětlení na vozovku před Vás a jsou také vylepšením Vašeho vozu na nejnovější OEM prémiové technologie. OSRAM LEDriving světlomety jsou kompletní LED světlomety, vybavené LED pozičním světlem, LED potkávacím světlem, LED dálkovým světlem, LED denním světlem a dynamickým LED indikátorem směru.

Díky vysoce výkonným LED diodám s dlouhou životností s intenzivním jasem dodávají až o 200 % více světla1), zapůsobí až o 100 % bělejším světlem2) a je pro ně charakteristické, že vozovku osvětlí až do vzdálenosti 200 m před vozidlem. Kromě toho díky moderní technologii světlovodů a modernímu materiálu difuzoru přesvědčí homogenním rozložením světla a optikou bez pixelů. Všechny tyto aspekty vedou k lepšímu vnímání vašeho vozidla a následně ke zvýšení bezpečnosti silničního provozu. OSRAM také nabízí 2-letou záruku3)

Zcela legální a nekomplikovaná výměna
Podle pokynů ECE byly provedeny nezbytné zkoušky a schválení na světlomety LEDriving, což znamená, že jsou zcela legální v silničním provozu a registrace do dokladů vozidla není nutná. ECE certifikováno podle ECE R6/R7/R48/R87/R112.
Technologie Plug & Play zajišťuje rychlou a snadnou instalaci světlometů OSRAM LEDriving, stávající kabely není nutné upravovat ani poškozovat. Není také nutná následná Instalace automatického naklápění světlometu a ani systému čištění světlometů.

Ověřená kvalita OSRAM podle DIN EN ISO/IEC 17025
Stupeň ochrany IP69K.


Upozornění:
Vhodné pro VW Amarok s originální výbavou halogenových světlometů
Nevhodné pro VW Amarok s originální výbavou xenonovými světlomety
Nevhodné pro levostranný provoz

 
Upozornění:
Určeno pouize pro montáž v odborném servise!

OSRAM LEDriving VWA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: