V době od 28.9. do 15.10.2022 nebudeme, z technických důvodu, schopni expedovat zásilky. Objednávky budou přijímány bezu omezení. Děkujeme za pochopení. Prosíme čtěte: Snažíme se držet co největší skladové zásoby i v této nelehké době. U produtků, které nejsou skladem, se může doba dodání i cena výrazně lišit od údajů uvedených u produktů. Konkrétní dodací lhůty rádi obratem zjistíme. V případě změny u ceny objednávky Vás budeme informovat před jejím vyřízením. Děkujeme za pochopení

PIAA žlutooranžový plastový kryt pro změnu barvy svícení kulatých světlometů PIAA řady LP, typ světlometu: PIAA LP560

Kód: ESC_DG56A
890 Kč 735,54 Kč bez DPH
Obvykle na dotaz

Žlutooranžový kryt PIAA pro kulaté LED světlomety PIAA řady LP nejen, že světlomet chrání před mechanickým poškozením, ale také mění jehp světlo z bílého na žlutooranžové. To dokáže lépe pronikat nepříznivými podmínkami jako je mlha, déšť, sních, prach apod. Je k dispozici pro modely LP550, LP560 a LP570.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Originální plastový kryt PIAA je opatřen bílým logem uprostřed krytu. Poskytuje kulatým LED světlometům PIAA řady LP ochranu před mechanickým poškozením a upravuje jejich bílé světlo na žlutooranžové, které je účinnější v nepříznivých podmínkách (mlha, déšť, sníh, prach apod.). Díky nacvakávacímu mechanismu je instalace i odstranění otázkou vteřin. Tento kryt je dostupný pro LED světlomety LP550, LP560 a LP570.

Uvedená cena je za 1 kus krytu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: