V době od 28.9. do 15.10.2022 nebudeme, z technických důvodu, schopni expedovat zásilky. Objednávky budou přijímány bezu omezení. Děkujeme za pochopení. Prosíme čtěte: Snažíme se držet co největší skladové zásoby i v této nelehké době. U produtků, které nejsou skladem, se může doba dodání i cena výrazně lišit od údajů uvedených u produktů. Konkrétní dodací lhůty rádi obratem zjistíme. V případě změny u ceny objednávky Vás budeme informovat před jejím vyřízením. Děkujeme za pochopení

Střešní nosič Rhino Rack 1,8 x 1,4m včetně vnitřních výztuh,RCL - JEEP Wrangler JLU

Kód: 50-10JB1126
51 500 Kč 42 561,98 Kč bez DPH
Obvykle 12 - 14 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lehký, ale velmi robustní střešní nosič. Nízký profil, rychlo upínací systém platformy pro snadnou demontáž, T drážka pro snadnou montáž doplňkuů a uchycení nákladu.

Unikátní systém uchycení Backbone, který přidává vnítřní výztuhu laminátové střechy a je zároveň uchycen do vnitřního rámu vozidla v úrovni B sloupku. Tím je vlastně eliminováno jakékoliv namáhání střechy, protože je veškérá váha přenášena rovnou do karoserie vozidla. Vnitřní výztuha je ke karoserii vozidla přichycena stavajícími šrouby střechy, proto se nemění její případná demontáž.

 

Instalace

JL Backbone a Pioneer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: