OSRAM Zpětné Couvací Světlo - Hranaté

Kód: 819
1 350 Kč 1 115,70 Kč bez DPH
Obvykle 8 - 10 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

OSRAM LEDriving driving a working lights přináší světlo do života

Viditelnost i na temných venkovských silnicích, lesních cestách v terénu i na silnici - toho lze dosáhnout pomocí OSRAM LEDriving Reversing VX120S-WD couvacích světel. Se svými 13 vysoce výkonnými LED diodami má LED zpětné couvací světlo dosah až 36 metrů a nabízí tak řidiči působivou viditelnost na silnici i v terénu. I při slabém osvětlení a snížené viditelnosti díky vnějším vlivům prostředí může OSRAM LEDriving Reversing VX120S-WD zpětné světlo s až 6000 K poskytnout podmínky podobné dennímu světlu. Světelný tok až 1100 lumenů poskytuje vynikající svítivost s nejvyšší optickou účinností a homogenním rozložením světla. To má za následek lepší výhled pro vás a lepší viditelnost vašeho vozidla ostatními účastníky silničního provozu, a tím i zvýšení bezpečnosti na silnici a v terénu.
 
Ať už na silnici nebo v terénu - OSRAM LEDriving Reversing VX120S-WD couvací světlo zaujme svým výkonem a dlouhou životností. Univerzálně použitelný, vzdoruje mnoha vlivům prostředí a díky vysoce kvalitním materiálům, jako je termoplastické pouzdro a stabilní polykarbonátová čočka, je obzvláště lehké a zároveň robustní a odolné. LEDdriving VX120S-WD zpětné světlo bylo testováno a ověřeno s třídou ochrany IP69K v naší laboratoři pro simulaci prostředí s certifikací DIN pro extrémní vnější vlivy na vodu, prach, nárazy, teplo, chlad a trvalé vibrace. Integrovaný systém chlazení reguluje teplotu led zpětného světla a může tak zabránit přehřátí a poškození. Ochrana proti polaritě vylučuje nesprávnou polaritu napájecího napětí a může tak zabránit možnému poškození automatickým vypnutím LED diod. Terénní OSRAM LEDriving ReversingVX120S-WD couvací světlo je účinným doplňkem vašeho vozidla. Pro tato LED zpětná světla s certifikací ECE není nutná žádná registrace ani zápis do dokladů vozidla.
 
LED zpětné světlo může být přidáno osobním automobilům, nákladním automobilům, zemědělským strojům, zemědělským strojům, užitkovým vozidlům, stavebním vozidlům, obytným přívěsům, terénním vozidlům a čtyřkolkám2)
OSRAM LEDriving Reversing VX120S-WD světla jsou všestranná a flexibilní při používání.
 
 

Parametry

Jmenovité napětí 12/24 V

Jmenovitý výkon 15,00 W

Testovací napětí 13,2 V

Světelný tok1100 lm

Teplota chromatičnosti 2700 K

Váha výrobku 400,00 g

Životnost Životnost 5000 h

 

Konektor DT Connector

 

Certifikáty & standardy

Druh ochrany IP69K

Standardy ECE R10, R23

Povolení – schválení E9 approval

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: