Boost controler, snímač plnícího tlaku a teploty výfukových plynů

Kód: 990
7 200 Kč 5 950,41 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektronický regulátor plnícího tlaku turbodmychadla australského výrobce Go Fast Bits s integrovaným MAP senzorem a externím čidlem teploty výfukových plynů.

 

V našich aplikacích tuto jednotku využíváme hlavně jako přesný regulátor plnícího tlaku (možno měnit za jízdy -  6ti nastavitelných úrovních) u vysoce výkonných motorů TD5, ale bežně také, jako měřič teploty výfukových plynů  a měřič plnícího tlaku u motorů se zvýšeným výkonem.

 

Integrovaný teploměr měří průběžně teplotu výfukových plynů ve sběrném potrubí před turbem.Jejich nadměrná teplota je důvodem praskání/ohýbání svodů, poškození turbodmychadla, ale i praskání / ohýbání hlavy válců.
A to vše bez jakýchkoliv známek zvýšené teploty chladící kapaliny.Teplota na výfuku, by neměla dlouhodobě překračovat 750°C například při výjezdu táhlých kopců.I malé uvolnění plynového pedálu má velký vliv na snížení teploty při téměř neznatelném snížení výkonu.

 

Regulátor má funkci varování, takže není nutné ho sledovat, ale sám upozorní na překročení nastavené teploty a tlaku.

 

Sada obsahuje vše potřebné k montáži, vč. sondy a příruby na sběrné výfukové potrubí. Možnost nastavení barvy zobrazovací jednotky.

 

Pozor: montáž na motory TD5 pouze s odstraněným EGR, protože využívá výstup na svodech určený právě pro EGR.  U motoru TD4 a univerzální sady se motnáž provádí vyvrtáním díry a vytvořením závitu do nálitku na výfukových svodech.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: