Kryt sání topení pro Defender

Kód: TCH DE MSC LHD
995 Kč –24 %
TCH DE WV 1
995 Kč –24 % 750 Kč 619,83 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kryt sání topení určený pro Defender od r.v. 1987 do současnosti, včetně modelů s motory TD4 - Puma

Jeho hlavní funkcí je zamezení vniknutí velkého množství vody do systému topení při průjezdech brody a hlubokými kalužemi. Při zaplavení vstupu do topení není instalovaný odtok vody v systému topení schopný takové množství vody a nečistot odvádět a následně pak dochází k jejímu vniknutí do topení a prostoru nohou řidiče a spolujezdce.

Dále minimalizuje možnost vniknutí bahna do vstupu topení a v neposlední řadě je vhodný pro vozidla používaná v zimním období v horských oblastech, kde při intenzivním sněžení může docházet k zamrzání vstupu do topení, nebo výraznému snížení jeho, již tak dost slabé, funkce.

Tloušťka materiálu byla zvolena s ohledem na dostatečnou stabilitu při zachování potřebné pružnosti, která zajišťuje minimální možnost jeho poškození v případe kontaktu se stromem, nebo jinou překážkou. Zároveň vzdálenost ohybu od blatníku minimalizuje možnost poškození laku blatníku při drobných kolizích.

Návrh tvaru vychází z podobného dílu používaného u armádních speciálů, oproti kterému jsme vylepšili jeho tvar, který lépe kopíruje blatník a nedochází k omezení množství nasávaného vzduchu, což jsme si při našich testech potvrdili průtokoměrem měřením na výstupech topení uvnitř vozidla (Defender 90 TD4 2010). Dalším nezanedbatelným vylepšením je použitý materiál - ABS plast, který je dostatečně odolný, pružný a stabilní i při dlouhodobém vystavení UV záření.

 

Kryt je vyroben z černého odolného ABS plastu

Montuje se na originální krycí mřížku. U vozidel bez krycího protiskluzového plechu na blatníku, může být mřížka odstraněna.

Jedná se o výrobek Toomich.cz vyrobený v České Republice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: