Sportovní vzduchový filtr sání K&N - Defender TD4

Kód: 33-2992
1 940 Kč 1 603,31 Kč bez DPH
Obvykle 8 - 10 dní

Sportovní vzduchový filtr K&N (vložka do originálního air boxu) pro Land Rover Defender 2,2l, 2,4l L4, diesel, r.v. od 2007 - 2016.

K&N bavlněná sportovní vložka vzduchového filtru je navržena tak, aby vašemu vozu dodala vyšší výkon a lepší akceleraci při současném zlepšení filtrace. Vložku je možné opakovaně čistit a není tak třeba ji v pravidelných intervalech měnit. Její životnost při správném užívání a pravidelném čištění překračuje životnost vozidla

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sportovní vzduchový filtr K&N (vložka do originálního air boxu) pro Land Rover Defender 2,2l, 2,4l L4, diesel, r.v. od 2007 - 2016.

Tvar filtru: panelový
Rozměry (výška x délka x šířka): 41 mm x 238 mm x 195 mm
Rozměry balení: 265 mm x 44 mm x 294 mm
Váha: 0,6 kg

Poznámka: K&N sportovní vložka vzduchového filtru je dodávána již impregnovaná a připravena k okamžitému použití.

Montáž K&N sportovní vložky vzduchového filtru se provádí jednoduchou výměnou za originální papírový filtr. Jejím použitím zvýšíte výkon a krouticí moment motoru a zlepšíte akceleraci vozu. To vše při zlepšení filtrace nežádoucích částic.

Díky použití kvalitní bavlny je možné sportovní vložku filtru K&N opakovaně čistit. Doporučený interval je dle podmínek použití každých 15-20 tisíc najetých kilometrů. Pří častých offroad jízdách doporučujeme 10 tisíc km. Při správné péči má vložka filtru K&N výrobcem garantovanou životnost 1 milion mil, čímž vysoce převyšuje běžnou životnost vozu

 

 

  1. Odolný rám z urethanové gumy pro maximální stabilitu a dlouhou životnost.
  2. Vrstvené filtrační médium s vysokou propustností vzduchu.
  3. Ochranná hliníková mřížka s epoxidovým nástřikem.
  4. Předimpregnovaná bavlněná tkanina.
  5. Navrženo pro maximální těsnost - ochrana před nežádoucím průnikem nefiltrovaného vzduchu.

           


            


K&N je světový leader v produkci sportovních vzduchových filtrů a sání již od roku 1969. Do dnešního dne vyvinula firma K&N přes 2400 modelů sportovních vložek vzduchového filtru a přes 500 modelů kompletních sportovních kitů sání pro automobilové nadšence. Kromě filtrů pro primárně silniční využití vyvinulo K&N také tisíce speciálních a závodních aplikací a dodnes je tato americká společnost primárním dodavatelem filtrů pro závodní sérii NASCAR®.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: