Zvýšení výkonu - Defender TD5 VIN 2A do 6A (2001 to 2006)

Kód: TCH TD5NNN TUNE
8 000 Kč –19 %
injection 1
8 000 Kč –19 % 6 500 Kč 5 371,90 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jsme schopni úplně změnit pocit z jízdy ve Vašem Land Roveru!!!

Základní úprava 35-40bhp,  65-75Nm, posun max. kroutícího momentu do nižsích otáček a jeho lepší průběh...

Dodáváme individuální řešení šitá na míru potřebám našich zákazníků pro modely vyrobeném od roku 1998 do současnosti. Jsme vybaveni veškerým potřebným programovým vybavením a přístroji s podporou techniků s dlouholetou zkušeností s úpravou řídících systémů vozidel. Na rozdíl od firem nabízejících tzv. tuning od nás nikdy nedostanete universální řešení. Námi dodávaná úprava je vždy individuální řešení na míru, které je v případě potřeby upravováno až k úplné spokojenosti zákazníka a to v základní ceně.

Každé vozidlo reaguje na úpravu řídící jednotky trochu jinak a to zejména v závislosti na počtu ujetých kilometrů, na vozidle provedených úpravách a výrobních tolerancích. S ohledem na tyto skutečnosti je každá námi prováděná úprava prováděna na míru danému vozidlu pro dosažení nejlepších výsledků a Vaší spokojenosti.

Mnoho majitelů terénních vozidel je používá k přepravě nákladu, tahání těžkých přívěsů a v neposlední řadě k jízdě v těžkém terénu a na expedice. Právě v těchto oblastech je velmi znatelný nedostatečný výkon a jeho průběh. Ne každý požaduje pouze zvýšení výkonu, někteří naši zákazníci požadují pouze posun kroutícího momentu do nižších otáček bez vysokého nárůstu výkonu pro zachování optimálního poměru výkon / spotřeba.

Soustředíme se především na odstranění tzv. mrtvých míst a zvýšení kroutícího momentu, což v praxi znamená snížení nutnosti přeřazování na nižší rychlostní stupeň a možnost řadit vyšší rychlostní stupeň v nižších otáčkách.

Námi upravený řídící systém motoru znatelně zvýší zrychlení vozidla při předjíždění a také jízda po dálnici se stane příjemnější bez nutnosti řadit nižší rychlostní stupeň v kopcích. Při zachování jízdního stylu nedochází po úpravě ke zvýšené spotřebě, vlastně naopak, většina našich zákazníků zaznamenala dlouhodobě nižší spotřebu.

Dodáváme řešení od mírného "oživení" motoru až po úpravu závodních speciálů, kde se například výkon motoru TD5 může pohybovat za hranicí 230bhp a 450Nm...

Pokud to k nám máte daleko, můžete nám Vaši jednotku zaslat poštou spolu s popisem, na vozidle, provedených úprav a my Vám ji po úpravě pošleme zpět.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: